انرژی کارآمد سیستم های تهویه مطبوع

By | سپتامبر 6, 2012

ذخیره سازی انرژی حرارتی، توزیع هوای زیر طبقه پرتوهای سرد، و در حال ظهور نوآوری های HVAC برای ساختمان های با کارایی بالا

EnergyEfficientHVACsystems انرژی کارآمد سیستم های تهویه مطبوع اگر چه هدف اصلی گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) سیستم در ساختمان های تجاری بهره وری مستاجر است، هدف از اکثر تغییرات به سیستم HVAC در پنج سال آینده خواهد بود برای کاهش هزینه های انرژی. از آنجا که افزایش قیمت انرژی و درایو به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای گازهای گلخانه ای (GHG) در ارتباط با عملیات ساختمانی، بسیاری از صاحبان ساختمان را آغاز کرده اند برای مدیریت هزینه های انرژی به طور فعال به عنوان یک دارایی، به جای هزینه های ثابت است. HVAC حساب برای تقریبا یک سوم از هزینه انرژی در ساختمان های تجاری، به طوری که این سیستم نگه پتانسیل بسیار زیادی برای صرفه جویی در انرژی است.

صنعت HVAC در ایالات متحده به آرامی تغییر است. تجاری بیشترین فضا در ساختمان های کوچک و متوسط و و توسط واحدهای بسته بندی محصولاتی که به عنوان کالا به فروش می رسد گرم و سرد. به دلیل حساسیت قیمت شدید در بازار، ویژگی های جدید تنها به عنوان لازم برای پیروی از مقررات و تمایز بازار اضافه شده است. در ساختمان های بزرگ، ساخت و ساز جدید و retrofits برای صرفه جویی در هزینه های انرژی در طیف وسیعی از ۲۰٪ تا ۳۵٪ طراحی شده است، با تغییرات افزایشی در شیوه های مرسوم است. در حالی که مهندسان HVAC های غیر متعارف رسیدن HVAC صرفه جویی در هزینه های انرژی و بیش از ۵۰٪ با بهبود بهره وری مستاجر، در قیمت های قابل مقایسه، این عمل نادر است و به نظر می رسد بعید است به سرعت در حال گسترش است. در بسیاری از سطوح، از ملی، ایالتی و دولت های محلی به boardrooms شرکت و ratepayer حمایت طرف تقاضا، برنامه های مدیریت، سیاست های انرژی که تأثیر عمده ای در بازار، رانندگی نوآوری که در غیر این صورت نمی رخ می دهد، در حالی که همچنین جلوگیری از نوآوری های دیگر که ممکن است رخ داده است است.

این پایک گزارش پژوهش به بررسی نوآوری های در حال ظهور HVAC بازار ساختمان تجاری، از جمله ساختمان سیستم های مدیریت انرژی، توزیع هوای زیر طبقه، فعال و پرتوهای سرد multiservice، و محل یخ مبتنی بر ذخیره سازی انرژی حرارتی می باشد. مطالعه سؤال از رانندگان بازار و چالش ها، مسائل مربوط به فن آوری، پروفیل های بازیکنان صنعت کلیدی، سناریو برای تصویب بازار و پیش بینی برای هر بخش است.

سوالات کلیدی است:
  • که نوآوری های HVAC به احتمال زیاد به گسترش قابل توجهی در ۵ سال آینده هستند، و چرا؟
  • که نوآوری های HVAC دوره بازگشت سرمایه کوتاه در retrofits، افزایش هزینه و جذاب برای اولین بار طراحی یکپارچه در ساخت و ساز جدید؟
  • نقاط قوت و ضعف نسبی توزیع هوای زیر طبقه در برابر پرتوهای سرد مجتمع ها چه هستند؟
  • به محل ذخیره سازی انرژی حرارتی، چه موانع بازار اولیه و استراتژی های کسب و کار موفق به رفع این موانع هستند؟
  • چه مداخلات بازار و سرمایه گذاری های بالقوه برای تاثیر عمده ای در بازار برای واحدهای پشت بام در جنوب ایالات متحده آمریکا؟
  • چه سیاست های نوآوری اروپا را جلوتر از ایالات متحده رانندگی؟
  • کدام یک از جنبه های HVAC به احتمال زیاد به افزایش سطح دادخواهی، و چگونه می توانید این خطر را کاهش؟

برگرفته از: http://www.pikeresearch.com

One thought on “انرژی کارآمد سیستم های تهویه مطبوع

  1. Pingback: کانال انتقال هوا - کانال سازی | شرکت کانال سازی تهویه نو آستیاک

Comments are closed.